GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vinkanna 14534032
nr 1453 4032
Vinkanna
Sent 1800-tal. Nysilver / slipat glas, Höjd: 29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:59:12
6/3 18:43:57
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.